Меню сайту
Категорії розділу
Методичні рекомендації [9]
Програми [4]
Теорія літератури [4]
ДПА ЗНО [2]
Розробки уроків [12]
Поради молодому колезі [5]
Літературні новини [5]
Сучасна українська література [2]
Нормативно-правові документи [8]
Методична лабораторія ”Щоб не згорів вогник допитливості… ” [10]
Презентації [5]
Позакласна робота [8]
Т.Шевченко [2]
Посібники [2]
Обмін досвідом [21]
Фахові видання [17]
6 клас [2]
10 клас [2]
До Дня української писемності [1]
7 клас [1]
це цікаво [1]
Риторика [2]
9 клас [1]
Атестація 2014 [2]
Календарне планування [2]
Районний конкурс мультимедійних проектів «Інформаційні горизонти: цифрові освітні ресурси сучасного [5]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Розробки уроків

У категорії матеріалів: 12
Показано матеріалів: 11-12
Сторінки: « 1 2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Урок української мови у 6-А класі

Тема: Написання й відмінювання чоловічих і жіночих імен по батькові

Мета: повторити й поглибити знання учнів про іменник як частину мови, з’ясувати особливості творення, написання та відмінювання чоловічих і жіночих імен по батькові; виробляти навички грамотного письма; розвивати творчі вміння утворювати і доцільно використовувати чоловічі і жіночі імена по батькові у власних висловлюваннях; за допомогою мовленнєво - комунікативного дидактичного матеріалу розширювати світогляд учнів, виховувати повагу до відомих постатей українського народу, виробляти навички культури мовлення.

Правопис: написання та відмінювання чоловічих і жіночих імен по батькові.

Тип уроку: урок формування практичних умінь і навичок.

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент [слайд 1]

Привітання, налаштовування на роботу

  • Доброго дня, сідайте! Розпочинаємо урок української мови. Давайте запишемо дату в зошитах.

Але сьогодні урок буде незвичайним. Ви знаєте, що в нашій школі є своя газета, яка називається «Соняшник» [слайд 2], а кореспондентами цієї газети є звичайні учні. Тож на сьогоднішньому уроці я прошу вас уявити себе журналістами цього шкільного видання.

Панове, нещодавно нам повідомили, що газета «Соняшник» розширюється і засновує нову рубрику під назвою «Осяяні» [слайд 3], яка буде розповідати читачам про життя і діяльність відомих українців. Честь вести нову рубрику випала нам із вами. Тому я запрошую вас на засідання нашої креативної  групи. 

Розробки уроків | Переглядів: 7943 | Завантажень: 401 | Додав: vovanchik8000mailru | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

матеріали з сайту http://ukrmova.ucoz.ua/load/mkksimenko_n_v/g_tjutjunnik_povist_quot_klimko_quot_7_kl_voenne_ditinstvo_v_povisti/4-1-0-25


Мета: продовжувати опрацьовувати ідейний зміст твору Г. Тютюнника 
«Климко»; дослідити, як у творі відображено воєнне дитинство; охарактеризувати образ Климка; розвивати культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, увагу, пам'ять, вміння грамотно висловлювати свої думки; навички аналізу епічного твору; формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати гуманні якості людини – чуйність, доброту, турботу про ближнього, здатність співпереживати.

Тип уроку: засвоєння знань і формування вмінь аналізувати художній твір.

Обладнання: портрет Г.Тютюнника, текст твору, ілюстрації до твору, пре-
                            зентація 
Microsoft Power Point, дидактичний матеріал, свічки, 
                            музичний матеріал.

Розробки уроків | Переглядів: 4487 | Завантажень: 0 | Додав: vovanchik8000mailru | Дата: 08.03.2014 | Коментарі (0)

1-10 11-12
Форма входу
Пошук
Друзі сайту